Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 15 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. W występie wzięli udział uczniowie z klasy VI, VII i VIII. Mali aktorzy
w humorystyczny sposób przedstawili scenkę z życia klasy szkolnej, którą urozmaicili pięknymi piosenkami. Zaprezentowali również niezbędne pomoce, bez których współczesny nauczyciel w dobie reformy edukacji, nie może  się  obyć  podczas  pracy  z  uczniami.  Największym  zainteresowaniem  zarówno  nauczycieli,  uczniów  jak i zaproszonych gości, cieszył się pokaz mody. Uczniowie przedstawili zabawne kreacje dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów, które ponoć miałyby im pomóc w edukacji i wychowaniu dzieci i młodzieży w naszej szkole.
   W drugiej części apelu, Pan Dyrektor Zbigniew Stanuszek złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia, a następnie podziękował im za trud wkładany w codzienną pracę. Podczas tej uroczystości zostały wręczone nagrody zasłużonym nauczycielom, a pracownicy obsługi zostali wyróżnieni za swoje ogromne zaangażowanie.
   Jeszcze   raz   wszystkim  nauczycielom  i  pracownikom  oświaty  z  całego  serca  życzymy  100  lat  w  zdrowiu  i pomyślności! Niech omijają Was troski i kłopoty. Bądźcie pogodni i uśmiechnięci. Niech się spełnią Wasze marzenia dotyczące życia osobistego i zawodowego!
                                                                                                  Paulina Szewczyk