Podziękowania

Podziękowanie za kiermasz wielkanocny

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i przeprowadzenia Kiermaszu Wielkanocnego. Tak więc członkom prezydium za pomysł i wszczęcie przygotowań. Dzięki przychylności pani Bogusi mamy mogły się spotykać na świetlicy wiejskiej, gdzie pod czujnym okiem pani Reni powstawały piękne cudeńka. Dziękuję tym mamusiom, które  z wielkim zaangażowaniem  służyły swoją pomocą w tworzeniu pięknych rękodzieł, jak również tym, którzy wykonali piękne stroiki  w domach i przekazali na szczytny cel. Wreszcie Wam, mieszkańcy naszej społeczności za to, że poprzez Waszą hojność możliwe jest wsparcie niejednej inicjatywy szkolnej. Z całego serca dziękuję za ogrom pracy i za wielkie serducho.  
Przewodnicząca Rady Rodziców        
                                             Urszula Wiśniowska

Podziękowanie dla „Motylkowych” rodziców

     Składam serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy w hojny sposób odpowiedzieli na prośby związane z przekazaniem na rzecz naszej grupy układanek, puzzli oraz innych zabawek, które zapomniane  przez dzieci w ich pokojowych zaciszach zyskały nowe życie w naszym przedszkolu.

 Serdecznie dziękuję w imieniu przedszkolaków oraz własnym.

Wychowawczyni – Iwona Radecka

DZIĘKUJĘ

 Dziękuję- to słowo wdzięczności kieruję do osób, które włączyły się w organizację Dnia Dziecka i Święta Szkoły. Panie reprezentujące prezydium Rady Rodziców przygotowały uczniom pyszne zapiekanki, a Pani Kinga Gawęcka i Pani Katarzyna Gnela zorganizowały dzieciom dobrą zabawę.  W upalny dzień nie zabrakło także zimnych lodów, które ufundowali Państwo M. i A. Zelkowie.  Radzie Sołeckiej dziękuję za przekazanie środków finansowych  na ten cel. Słowa serdecznych podziękowań  kieruję  także  do nauczycieli, szczególnie tych, którzy  przygotowali z uczniami piękny program artystyczny, a Księdzu Proboszczowi za odprawienie Mszy świętej i wygłoszone słowo Boże.

                                                                                                                          Z wyrazami wdzięczności,
                                                                                                                                   Z.Stanuszek

Galeria zdjęć z Dnia Dziecka i Święta Szkoły - Zapraszamy!

Podziękowanie

"Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie skrzydeł, ale zawsze są gotowi służyć pomocą. Wyciągają ręce i zawsze są obok. Dziękuję"

    To był naprawdę udany wieczór. Niezapomniane wrażenia, pięknie wystrojona sala, doskonała muzyka, przepyszna kuchnia, sztuczne ognie i doborowe towarzystwo.  Tak pożegnaliśmy Stary i przywitaliśmy Nowy Rok w naszej szkole. Ale tak udaną imprezę mogliśmy stworzyć tylko dzięki dobrej woli wielu ludzi. Dlatego serdecznie podziękowania kieruję do wszystkich rodziców, którzy pospieszyli nam z pomocą w przygotowaniach. Poświęcili swój wolny czas, kosztem własnej  rodziny i z wielkim zaangażowaniem służyli radą i swoją pracą.  Kochane mamusie - drodzy tatusiowie, bardzo Wam dziękuję za okazane serce i pomoc. Po raz kolejny pokazaliśmy, że razem możemy wiele.
     Dziękuję również "moim dziewczynom" z prezydium, które włożyły wiele pracy, wysiłku i serca w te przygotowania, czego efektem był ten wspaniały wieczór. Bez Waszego zaangażowania i pomysłów niewiele udało by się zrobić.  Dziękuję, że mogę na Was liczyć.
     Dziękuję panu Dyrektorowi, który zawsze stał po naszej stronie służąc swoją radą, pomocą i doświadczeniem. Zgadzał się na nasze pomysły i pomagał w ich realizacji. 
    Ten wieczór był udany nie tylko dzięki wspaniałej muzyce,  ale również - przepysznej kuchni, a to zasługa Pani Władzi, Agnieszki i Pani Basi. Ich nieoceniony talent kulinarny zachwycał niejedno podniebienie. Dziękuję także kelnerom i pracownikom obsługi, za doglądanie stołów i pomoc w porządkach. Podziękowania kieruję również do Pana Sołtysa, który zgodził się wypożyczyć nam stoły i część zastawy kuchennej. Kochani, to bardzo ważne, że możemy na Was liczyć, że  nas wspieracie, bo wszystko co robimy - robimy dla dzieci - dla naszych dzieci.
                     Jeszcze raz z całego serca Wam dziękuję.

                                                                                                   Przewodnicząca  RR
                                                                                                    Urszula Wiśniowska

Podziękowanie -Dzień Babci i Dziadka - galeria zdjęć

      Piękny program artystyczny  i efektownie przyozdobiona scena z  harmonijnie dopasowaną  dekoracją stołów, wyśmienite ciasto i przepyszny obiad, dobra organizacja  oraz licznie przybyli goście, to wszystko razem sprawiło, że  obchodzony 20  stycznia 2018 r. w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka  był wyjątkowy.
       Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy  wiele serca i czasu poświecili, aby ta uroczystość mogła się odbyć w tak radosnej i rodzinnej atmosferze. Przekazuję także Państwu skierowane na moje ręce gratulacje oraz  wyrazy wdzięczności zaproszonych Seniorów i gości, za  przygotowanie tego międzypokoleniowego spotkania.   
          Jeszcze raz  wyrażam swoją wdzięczność, że zawsze i w każdej chwili mogę liczyć na Waszą współpracę.

                                                                                                                            Z wyrazami uznania,

                                                                                                                           Zbigniew Stanuszek
                                                                                                                                     Dyrektor

 

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z Dnia Babci i Dziadka -> KLIK

Podziękowanie za obecność i zaangażowanie

    Szanowni   Państwo,
11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Dziś chciałbym podziękować Państwu za udział w organizowanej  przez naszą szkołę lekcji historii
i patriotyzmu, za to, że tego dnia mogliśmy być razem i wspólnie  cieszyć się z niepodległości naszej Ojczyzny. 
W sposób szczególny chciałbym podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w wykonanie dekoracji, zaproszeń i  scenografii, a uczniom za piękny występ przed publicznością oraz godną postawę podczas uroczystości. Dziękuję również tym wszystkim, którzy współtworzyli przebieg patriotycznych obchodów, a  w szczególności:

-  Księdzu Proboszczowi Markowi Gałowi za odprawienie Mszy świętej w intencji Ojczyzny oraz  scholi i służbie liturgicznej za  upiększenie wspólnej modlitwy,
-  Prezydium Rady Rodziców za dekorację stołów i obsługę oraz trójkom klasowym   za   przygotowanie pysznego poczęstunku,
-  Jednostce OSP w Lewniowej  za uświetnienie swoją obecnością obchodów  święta,
-  Sołtysowi i Sponsorom : Sławomirowi Paterekowi, Andrzejowi Zelkowi, Mariuszowi Gagatkowi, Ryszardowi   Gneli, Henrykowi Myszce, Arturowi Seniukowi, Grzegorzowi Jarzębakowi,  Danucie Sacha, Grzegorzowi Wrona, LKS „Orzeł” Lewniowa, OSP  Lewniowa   za  finansowy wkład, osobiste zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej  uroczystości.

Wszystkim Państwu dziękuję za przyjęcie zaproszenia i udział w obchodach tego jubileuszowego święta.

                                                                                              Z wyrazami szacunku
                                                                                               Zbigniew Stanuszek

Podziękowanie dla rodziców uczniów kl.I i IV

                                              Podziękowanie

  

        W imieniu uczniów i wychowawców, serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom  klasy I i IV, za zakup potrzebnych materiałów i pomalowanie dwóch sal lekcyjnych. To kolejny  piękny gest z Państwa strony,  podjęty dla dobra naszych dzieci. Szczególnie dziękuję Pani Urszuli Wiśniowskiej za kierowanie pracami, obróbkę firanek i podarowanie piasku do piaskownicy.

                                                                                                Zbigniew Stanuszek
                                                                                                     Dyrektor

Podziękowanie za pracę.

Składam serdeczne podziękowanie  Pani Katarzynie Gnela za wykonanie pięknych elementów dekoracyjnych na korytarz szkolny.

                                                                                       W imieniu społeczności szkolnej
                                                                                                 Zbigniew Stanuszek
                                                                                                       Dyrektor