Pan Dyrektor czyta dzieciom

    Nasze przedszkole poszerzając coroczną akcję prowadzoną w przedszkolu -  Cała Polska Czyta Dzieciom przystąpiło do ogólnopolskiego projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. W ramach tej akcji przedszkolaki razem z paniami wychowawczyniami zapraszają do przedszkola gości, którzy czytają dzieciom utwory polskiej literatury znanych i lubianych autorów.

  7 października w myśl akcji zaprosiliśmy „głowę” naszego przedszkola – Pana Dyrektora Zbigniewa Staruszka, który jako pierwszy wziął na siebie to niełatwe a zarazem jakże wdzięczne zadanie, jakim jest czytanie dzieciom.  Pan Dyrektor podczas odwiedzin u przedszkolaków przeczytał zabawne opowiadanie pt. „O słonicy baletnicy” autorstwa Ewy Stadmuller. Dzieci z wielką uwagą wysłuchały tekstu, chętnie oglądały ilustracje oraz odpowiadały na  pytania  zadawane  przez  gościa  dotyczące  opowiadania.  Przedszkolaki dowiedziały się, że upór, ciężka praca  i dążenie do celu są złotym środkiem do osiągniecia sukcesu i spełnienia marzeń.

   Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi za zaangażowanie, poświęcony czas i miłą atmosferę podczas spotkania z dziećmi. Z niecierpliwością czekamy na odwiedziny następnego gościa.
                                                                                                                              Oprac. Iwona Radecka