Mam Talent

Dnia 20.03.2019 roku podczas Tygodnia Profilaktyki odbył się klasowy konkurs Mam Talent. Każda klasa prezentowała przed całą szkoła swoje umiejętności. Uczniowie mieli zaprezentować układ choreograficzny do którego zatańczą, wybraną przez siebie piosenkę do której zaśpiewają oraz napisać wiersz o klasie. Wśród tańców nie zabrakło wszystkim znanej Belgijki, standardowego Poloneza oraz Kaczuszek. Znalazły się również własne układy taneczne wymyślone przez uczniów. Większość klas zaprezentowała polskie piosenki, tylko klasa siódma zaprezentowała angielski utwór. Wiersz o klasie i sposób jego prezentacji ukazały drzemiące w naszych uczniach pokłady poezji. Wszystkie klasy zaprezentowały się pięknie, ale zwycięzca może być jeden. Jury miało nie lada orzech do zgryzienia. Po podliczeniu punktów, okazało się, że wygrała najstarsza klasa – 3 Gimnazjum. Gratulujemy sukcesu i życzymy by dale pokazywać swoje talenty.

Opracowała Małgorzata Jankowska