Kochani! Dziś okazja rzadka – mamy Dzień Babci oraz Dziadka!”

Na tę właśnie miłą uroczystość przybyli dziś do naszej szkoły Bacie i Dziadkowie. Przygotowaliśmy dla nich wesołą część artystyczną, na którą składały się piosenki, tańce i skecze.

Maluchy i starszaki też uczciły ten dzień swoim występem przed dostojnymi, ukochanymi gośćmi.

Po części artystycznej Babcie i Dziadkowie udali się na poczęstunek, który przygotowały nasze mamusie. Myślę, że nasi goście bawili się dobrze i miło będą wspominać ten dzień.

Kasia C., klasa III

A i Wy, drogie dzieci od „... dziś spróbujcie zapamiętać,

czym dla dziadków są wnuczęta,

i pięknej szansy nie przegapcie – kochajcie dziadków swych i babcie!”

Opracowała M. Toboła

Nie zapomnieliśmy również o naszej najstarszej Babci, 103 – letniej pani Chochlińskiej. Najmłodsi członkowie społeczności szkolnej – maluszki oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego odwiedzili Ją w domu, zawożąc najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia.