Podziękowanie -za radość dzieci

          Znalezione obrazy dla zapytania bukiet róż W imieniu wszystkich nauczycieli, a przede wszystkim   dzieci i młodzieży,  pragnę serdecznie podziękować rodzicom za nieocenioną pomoc, wyrozumiałość i ogromne zaangażowanie  podczas organizacji  Dnia Dziecka, połączonego ze Świętem szkoły.   Szczególne słowa uznania i wdzięczności  kieruję do  Pań:  Agnieszki Konstanty, Marioli Niedziocha, Marty Zelek, Joanny Pasek, Urszuli Wiśniowskiej, Iwony Sowa, Bożeny Sacha, które po raz kolejny spisały się na medal.  
             Dziękuję serdecznie Państwu Marcie i Andrzejowi Zelek za ufundowanie dzieciom gałkowych lodów, a Pani Katarzyna Gnela za przeprowadzenie zabaw i konkursów oraz użyczenie sprzętu:  dmuchawca - zjeżdżalni oraz  maszynki do robienia słodkiej waty.
             Przy tej okazji  składam także  serdeczne podziękowania Radzie Sołeckiej za całoroczną współpracę, zrozumienie potrzeb  i wsparcie finansowe różnych przedsięwzięć  podejmowanych przez szkołę.

                                                                                                      Zbigniew Stanuszek
                                                                                                           
Dyrektor