Godnie reprezentowali gminę

Dnia 28.03.2017r. na zawodach powiatowych w piłce ręcznej w Borzęcinie nasza drużyna w składzie: Jakub Konstanty, Patryk Wójtowicz, Kamil Pajor, Radosław Kornaś, Szymon Wąs, Łukasz Gawęcki, Karol Baka, Kacper Pławecki  potwierdziła dobre przygotowanie do zawodów i  zdobyła  srebrny medal. Chłopcy spisali się wyśmienicie, wygrywając zdecydowanie z drużynami z gmin: Dębno, Borzęcin, Szczurowa, natomiast stracili punkty ze SP z Brzeska. Całemu zespołowi należą się podziękowania i gratulacje przede wszystkim za waleczność i dobre zrealizowanie założeń taktycznych. Powodem do radości jest  także fakt, że nasi uczniowie: Patryk Wójtowicz i Jakub Konstanty należeli do wyróżniających się zawodników w całym turnieju.

Brawa, Brawa, Brawa!!!!!

                                                                                            Opiekun: Z.Stanuszek