Trzy medale na zawodach powiatowych

 

Bardzo udanie wystartowali nasi uczniowie w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się 30.09.2015r. na stadionie w Czchowie. Aż sześciu naszych reprezentantów zakwalifikowało się do zawodów wojewódzkich oraz zdobyliśmy trzy medale. Najcenniejszy złoty medal wywalczyły: Katarzyna Serafin- uczennica klasy IG oraz Wiktoria Dominik- uczennica klasy IV. Brązowy medal przypadł Karolinie Niedziocha- uczennicy klasy V. Oprócz wymienionej trójki w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 7 października w Nowym Targu wezmą udział:

Szymon Wąs - uczeń klasy IV ( 5 miejsce na zawodach powiatowych),
Kamila Adamik - uczennica klasy VI (5 miejsce na zawodach powiatowych),
Magdalena Wąs - uczennica klasy VI (6 miejsce na zawodach powiatowych).

Wszystkim uczniom, którzy reprezentowali szkołę w zawodach powiatowych należą się wielkie brawa za wolę walki i sportową postawę.

 Opiekun: Z.Stanuszek