Podziękowanie -powitanie lata 2015

Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w organizację imprezy środowiskowej "Powitanie Lata 2015". W szczególny sposób dziękuję nauczycielom za przygotowanie dzieci do występu na scenie, a uczniom za dostarczenie widzom radości i wzruszeń. Podziękowania kieruję do Pana Andrzeja Zelka za pomoc organizacyjną oraz do Rady Rodziców ( Pani Agnieszki Konstanty, Pani Marty Zelek, Pani Joanny Pasek, Pani Urszuli Wiśniowskiej, Pani Iwony Sowa, Pani Urszuli Tekiela, Pani Marioli Niedziocha, Pani Bożeny Sacha), za przygotowanie i obsługę bufetu. Druhom OSP i Centrum Kultury za współorganizację imprezy, zaś widzom za liczny udział i dobrą zabawę. Serdecznie dziękuję sponsorowi Ryszardowi Gnela za przekazanie na rzecz Rady Rodziców 400 zł.

Dyrektor Zespołu

Zbigniew Stanuszek