Koniec roku szkolnego

Minął kolejny rok szkolny.  Rok pełen wytężonej pracy, ważnych wydarzeń, ciekawych pomysłów i inicjatyw. Koniec roku szkolnego jest wspaniałą okazją, by pogratulować uczniom i przedszkolakom osiągnięć dydaktycznych, sportowych oraz  wspaniałych występów podczas uroczystości szkolnych. Podziękowania składam  Gronu Pedagogicznemu za zaangażowanie i sumienną  pracę oraz za solidarne wspieranie się w realizacji zadań edukacyjnych.   Dziękuję pracownikom obsługi i administracji za należyte wykonywanie swoich obowiązków.  Wyrazy wdzięczności kieruję do wszystkich rodziców,  którzy włączali się w życie szkoły, pomagali nam materialnie i finansowo, podejmowali ciekawe inicjatywy, a nade wszystko za każde miłe słowo, zrozumienie i wspieranie naszej   pracy wychowawczej z dziećmi.

Jeszcze raz dziękuję całej społeczności szkolnej  za każdy dzień minionego roku szkolnego
oraz życzę  bezpiecznych , pełnych  wrażeń i przygód wakacji .

Pozostaję  z wyrazami szacunku

Dyrektor Zbigniew Stanuszek