PODRĘCZNIK DO KLASY I

Drodzy Rodzice klasy I szkoły podstawowej.

W związku ze zmianami w ustawie o systemie oświaty dotyczącymi zakupu podręczników do klasy I informuję, że szkoła jest odpowiedzialna za dokonanie zakupu podręczników do edukacji wczesnoszkolnej i j. angielskiego. Podręczniki te uczniowie będą wypożyczali z biblioteki. Proszę cierpliwie czekać na ostateczne  decyzje kuratorium, organu prowadzącego, wychowawcy i dyrektora. O ich  podjęciu poinformuję  Państwa.

Z.Stanuszek

Darmowy podręcznik do klasy I - czytaj więcej

Harmonogram wprowadzania bezpłatnego dostępu do podręczników

Dodatkowe wyposażenie ucznia klasy I

Wyposażenie piórnika: pióro, miękki ołówek, gumka, linijka, temperówka z pojemnikiem, klej   w sztyfcie, nożyczki, mazik, kredki ołówkowe (miękkie) – np. „Lyra”, „Bambino”, farby plakatowe   (12 sztuk), 3 pędzle różnej grubości.

Blok rysunkowy biały, blok techniczny biały, blok techniczny kolorowy, plastelina, 2 zeszyty w wąską  linie i 2 zeszyty w kratkę ( 16 kartkowe), teczka z gumką na prace plastyczne.

Język angielski – zeszyt 32 kartkowy w kratkę lub w linie

Wychowanie fizyczne: biały podkoszulek, ciemne spodenki, obuwie sportowe na białym spodzie.