Zawody w biegach

Dnia 10 czerwca 2014 r. na stadionie w Żerkowie odbyły się zawody  w biegach przełajowych dzieci, młodzieży i dorosłych zorganizowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Biesiadki „Tradycja i Rozwój” oraz LKS „Wulkan” . Wzięło w nich udział pięcioro dzieci z naszego przedszkola. Walka była zacięta, gdyż trzeba było pokonać rówieśników z innych  miejscowości  na dystansie 200 m.,  a frekwencja wśród biegaczy była wyjątkowo duża.

Reprezentanci  przedszkola w Lewniowej wypadli bardzo dobrze. Na szczególne wyróżnienie zasługuje  Claudia Sacha,  która zdobyła I miejsce w kategorii „dziewczynki – przedszkolaki”  .

Wysoką formę zaprezentowali  też inni młodzi sportowcy, którym niewiele brakło, by zająć podium: zarówno Julia Okaz, jak i Patryk Sowa zdobyli IV miejsce. W biegach uczestniczyli również Szymon Mędrek i Nikodem Wąs.

Wszyscy mali sportowcy zasłużyli na wyrazy uznania i szczere gratulacje !

Opracowała: A. Stanuszek