Koszyk pełen pisanek

„Koszyk pełen pisanek” – pod takim hasłem odbył się tuż przed Świętami Wielkanocnymi szkolny konkurs plastyczny dla uczniów kl. I-III.

Do konkursu zgłoszono 15 prac. Ich autorami byli: Kacper Bereta, Sergiusz Gawęcki, Paweł Gnela, Szymon Gnyla, Żaneta Hołyst, Radosław Klęk, Aleksandra Musiał, Weronika Zapiór, Julia Chudoba, Magdalena Gagatek, Natalia Pławecka, Szymon Wąs, Arkadiusz Klęk, Karolina Niedziocha, Julia Zelek.
Kompozycje nie w każdym przypadku przedstawiały koszyk z pisankami, jednak urzekały pomysłowością, kolorystyką i sposobem wykonania.
Oceny prac dokonała komisja, w skład której oprócz nauczycieli wszedł również przedstawiciel społeczności uczniowskiej – przewodniczący szkoły. Komisja konkursowa stanęła przed niełatwym zadaniem wytypowania najładniejszych wytworów plastycznych. Ostatecznie wyłoniono 4 prace, których twórcy zostaną nagrodzeni na końcu roku szkolnego.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Julia Zelek z kl.III
II miejsce – Szymon Wąs z kl.II
III miejsce ex aequo Sergiusz Gawęcki kl.I i Karolina Niedziocha kl.III

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych pomysłów, twórczej inwencji, zapału
i talentu.

Dziękujemy serdecznie tym uczniom, którzy swoje prace konkursowe ofiarowali osobom starszym i samotnym z naszej miejscowości, jako upominek z okazji Świąt Wielkanocnych.

Opr. Teresa Waligóra