Występ CHOKO DANCE w Gnojniku

 

 

Grupa taneczna działająca przy naszej szkole odpowiedziała na zaproszenie organizatorów IV Otwartego Turnieju Tańca Nowoczesnego, który odbył się 11.05.2012r. w Publicznym Gimnazjum w Gnojniku.Turniej rozgrywano w 3 kategoriach:

  • Kategoria I - grupy Cheerleaders
  • Kategoria II - osoby tańczące dowolny taniec nowoczesny
  • Kategoria III - zawody powiatowe (IMS i Gimnazjada)

 

 

Pokazy taneczne trwały od godz. 10:00 - 12:00
Swoje układy choreograficzne zaprezentowało kilkanaście grup i tancerzy. Grupa dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Lewniowej pod nazwą CHOKO DANCE występowała jako trzecia z kolei. Mimo, że turniej opierał się na rywalizacji, wszyscy wzajemnie się dopingowali. Wszystkim również towarzyszyły duże emocje, zwłaszcza, że poziom, który prezentowały grupy był wysoki. Pokaz CHOKO DANCE najwyraźniej spodobał się jurorom, gdyż ostatecznie dziewczęta zostały laureatkami 3 miejsca w kategorii Zespoły Chearleaders w igrzyskach powiatowych. Puchar, który otrzymały sprawił wszystkim wiele radości.

 


Opracowała: Teresa Waligóra (opiekun grupy)