"Majówka w Złotej -na sportowo"

 

Wielka Majówka w Złotej” to nie tylko jedna z ważniejszych imprez dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
z  Ośrodka  Szkolno - Wychowawczego w  Złotej, ale  również  dla  naszych  uczniów, którzy  z  ogromną  radością i zaangażowaniem uczestniczą gościnnie w tej corocznej zabawie. W tym roku impreza odbyła się 10 maja 2012 r. „Wielka Majówka” co edycję przyjmuje inny charakter. Tym razem, z uwagi na zbliżające się ważne wydarzenie sportowe w kraju - "na sportowo". Dzięki wspaniałej pogodzie i serdecznej atmosferze wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili, a nasi uczniowie za ciekawy występ artystyczny zostali nagrodzeni niezwykle gromkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gratulujemy realizacji świetnej imprezy integracyjnej.

Dyrektor

Z.Stanuszek