Dla Babci i Dziadka

„Niech los ręką do darów szczodrą, szczęścia da Wam kwiat, za Wasze trudy i dobroć, którymi zdobicie świat.”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie wyjątkowe dwa dni kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i drogich dziadków. To święto stało się już dla nas tradycją, na stałe wpisaną w kalendarz imprez naszego przedszkola.

Dla naszych miłych gości był to dzień  pełen uśmiechów, wzruszeń i łez radości, a dla naszych milusińskich kolejna okazja, by jeszcze raz podziękować za miłość i dobroć oraz pokazać jak ważnymi są dla Nich babcia i dziadek.

Opr. Iwona Mielec