Pożegnanie absolwentów

W bieżącym roku szkolnym pożegnaliśmy kolejną grupę uczniów kończących pierwszy etap nauki. A oto oni:

Od lewej: wychowawczyni p. mgr Aldona Bach, Monika Piech, Monika Rabijasz, Sylwia Zelek, Monika Górczyńska, Adrian Serafin, Dawid Gnyla, Jarosław Łach, Dawid Stanuszek, Bartłomiej Merecik, Piotr Bednarek, Bartłomiej Kornaś, Kamil Chudoba.

W imieniu społeczności szkolnej najstarszych kolegów i koleżanki pożegnali uczniowie klasy V. Skierowali do nich słowa życzeń i wskazówek na dalszą drogę zdobywania wiedzy i życia, a także wspominali wspólnie spędzony w murach tej szkoły czas w zabawnej inscenizacji.

Absolwenci z kolei słowami wierszy i piosenek dziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie i nauczanie. Następnie wszyscy wspólnie obejrzeli prezentację multimedialną, ukazującą pobyt uczniów klasy szóstej w szkole, ich sukcesy i porażki, chwile radości, zabawy i pracy.

Na koniec dyrektor szkoły w swoim wystąpieniu podsumował osiągnięcia absolwentów, złożył życzenia    i podziękowania, w tym również rodzicom: paniom Joannie Serafin, Monice Stanuszek i Marcie Merecik za wieloletnią pracę w Radzie Rodziców. Złożył także wyrazy uznania i wręczył listy gratulacyjne Państwu: :Celinie i Mieczysławowi Rabijaszom oraz Joannie i Zygmuntowi Piechom za wychowanie wzorowych uczennic.