Majówka w Złotej

W środę, tj. 11 maja 2011r. uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny  skorzystali   z zaproszenia Dyrekcji    i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  w Złotej i wzięli udział w organizowanej corocznie imprezie „Wielka Majówka” . W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „ Na ludową nutkę”. W imprezie tej wystąpiły  nie tylko dzieci niepełnosprawne, ale również dla nich zaproszeni goście.   Nasi uczniowie w strojach    „ po krakowsku” tańczyli i bawili widzów scenkami kabaretowymi.

Warto podkreślić, że  nasze spotkania  integracyjne  z Ośrodkiem  służą nie tylko kształtowaniu prawidłowych postaw u uczniów w bezpośrednim kontakcie z niepełnosprawną  młodzieżą,  ale   również przebiegają w wyjątkowej  rodzinnej  atmosferze i przynoszą    wszystkim  uczestnikom  wiele satysfakcji.