Gminny Konkurs Matematyczny

Po raz kolejny nasza szkoła gościła miłośników matematyki, uczniów klas szóstych szkół podstawowych z terenu gminy Gnojnik. Zmagali się oni dzisiaj dzielnie z różnorodnymi zadaniami przygotowanymi przez komisję konkursową. Okazało się, że tegoroczni uczestnicy prezentują wysoki, wyrównany poziom, gdyż aż troje z nich zajęło równorzędne I miejsce. A są to: Anna Górowska (Gnojnik), Estera Kuras (Biesiadki), i Arkadiusz Gemza (Biesiadki). Na II miejscu znalazł się Marcin Nowak (Uszew) a na III Michał Kotarba (Gosprzydowa). Najlepsza lewniowianka Małgosia Ząbkowska uplasowała się z niewielką różnicą punktów na miejscu IV.

Podobnie jak w latach poprzednich konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Marta Mikołajek.

Oprac. M.Toboła