Przedstawienie profilaktyczne „Pokój”

W poniedziałek 12 kwietnia zebraliśmy się przed lekcjami na świetlicy szkolnej by uczcić minutą ciszy ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, całą polską delegację wraz z Prezydentem RP, przedstawicielami władz państwowych, wojska, duchowieństwa i Rodzin Katyńskich udającą się na uroczystości rocznicowe do Katynia.

W dalszej części spotkania obejrzeliśmy przedstawienie pt.”Pokój”przygotowane pod kierunkiem pani Marty Mikołajek przez uczniów klasy IV. W kilku scenkach pokazali nam oni jak rozwiązywać konfliktowe sytuacje w rodzinie, grupie rówieśniczej a także przypomnieli jak wielką wartość stanowią przyjaźń, miłość i wzajemny szacunek.

W tym dniu rozstrzygnięty także został szkolny konkurs plastyczny ph „Ja przeciw używkom” zorganizowany i przeprowadzony przez panią Martę Adamczyk. Oto wyniki:

klasy I – III

I miejsce – Paweł Lis