Majowe inspiracje czyli ciąg dalszy pracy zdalnej

„Mamo, chodź ze mną na łąkę,
Chce Ci pokazać małą biedronkę,.
Mamusi szczęścia potrzeba,
więc poleć biedronko do nieba… „

    Kończy się maj. Kolejny miesiąc nauczania na odległość. Mimo, iż nadal nie możemy spotykać się w przedszkolu, dzieci bardzo aktywnie pracowały i bawiły się w swoich domach, dzięki ogromnemu wsparciu i pomocy ze strony Rodziców. Starszaki poznały w ostatnim czasie roślinność i mieszkańców łąki, poszerzyły zakres wiedzy o rodzinie, wykonywały prace plastyczne różnymi technikami, twórczo spędzały czas z Rodzicami. Nie zapomniały również        o aktywności ruchowej.
   Kochani Rodzice – doceniam wasz trud i  zaangażowanie, mimo wielu codziennych obowiązków, pracy zawodowej, bierzecie nadal  liczny i aktywny udział w kształceniu na odległość.
   Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca życzę Wam dużo, zdrowia, sił, wytrwałości, a przede wszystkim wiele radości i dumy  z waszych pociech.

A oto efekty waszej wspólnej pracy i zabawy: 


                                                                                                                                     Opracowała: A. Stanuszek