Rok szkolny 2013/2014

Laureaci "Mam talent"

Odkrywamy Talenty ” to konkurs organizowany corocznie  podczas Dni Gminy Gnojnik.  Tym razem naszą szkołę  reprezentowały: Madzia Gagatek i Madzia Cieśla  w kategorii klas I-III oraz Madzia Wąs i Szymon Dzięgiel  w kategorii klas IV-VI.  Gimnazjalistów reprezentowała m. in.  była uczennica PSP w Lewniowej Oliwia Wąs.

Ku naszej wielkiej radości bezkonkurencyjni okazali się właśnie nasi uczniowie, którzy zgarnęli wszystkie główne nagrody. M. Cieśla, Sz. Dzięgiel, O. Wąs i to oni zaśpiewają  już niedługo w tarnowskim radiu RDN.

Nie mniej efektownie  wystąpiły najmłodsze dzieci, przedstawicielki  przedszkola: Julia Okaz, Milena Zelek i Klaudia Niedziocha, popisując się pięknym śpiewem   i  ciekawym układem tanecznym.

Wszystkim występującym,  zwłaszcza zwycięzcom, należą się gratulacje i wyrazy uznania,  a  nauczycielom  i  rodzicom serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu młodych artystów.

Z.Stanuszek