Rok szkolny 2019/2020

Już wkrótce wakacje - pożegnania nadszedł czas!

„Niech żyją wakacje, niech żyje pole i las,
 i niebo i słońce, wolny swobodny czas….”

    Kończy się czerwiec a wraz z nim nadchodzi czas upragnionego wypoczynku, czas wakacyjnych podróży oraz  wspomnień  minionych lat  przedszkola.  Dla grupy „Biedronek” bowiem to ostatnie tygodnie pobytu w przedszkolu, a właściwie z racji zdalnego nauczania -  pobytu w domu, ale w roli przedszkolaka. Po wakacjach wszystkie dzieci staną się uczniami klasy pierwszej.
   W tym miesiącu  Starszaki podczas pracy zdalnej poznawały środki lokomocji, jakimi mogą wybrać się na wakacje, miejsca, które warto odwiedzić oraz  charakterystyczne cechy lata. Wreszcie nadszedł też czas podsumowań, wspomnień  i refleksji nad mijającym bezpowrotnie okresem przedszkolnym. A oto jak pracowaliśmy podczas ostatnich tygodni:  

    Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom za owocną  współpracę i pomoc dzieciom, bez której zdalne zajęcia nie byłyby możliwe. Dziękuję za cierpliwość,  wyrozumiałość  i włożony przez was  trud. Życzę wszystkim zdrowia, dobrego wakacyjnego wypoczynku i powrotu do normalnych zajęć od września.

                                                                                                        Anna Stanuszek