Rok szkolny 2017/2018

Zajęcia pokazowe dla rodziców

Dnia 13 czerwca, zgodnie z naszą wieloletnią tradycją dzieci z grupy  „Motylki” zaprosiły swoich rodziców na zajęcia pokazowe.  Zaszczycił nas również Pan Dyrektor, który jak zwykle przybył punktualnie z radosnym uśmiechem na twarzy. Podczas krótkich zajęć dzieci starały się zademonstrować jak na pracy i zabawie spędzamy dzień. Ponieważ czerwiec to miesiąc podsumowań, refleksji i koleżeńskich pożegnań pierwsza cześć spotkania nawiązywała do tematu „Przyjacielem być, przyjaciela mieć”. Podczas krótkich zajęć  dzieci udowodniły, że są bardzo zgraną grupą  w której wszyscy lubią przebywać. Ponadto  dzieci prezentowały swoje wiadomości i umiejętności, wykazały się doskonałą wiedza na temat swoich kolegów i fantastycznie sprawdziły się w roli śpiewaków

Po zajęciach prowadzonych z całą grupą przez wychowawcę dzieci zaprosiły swoich rodziców  do wspólnej pracy plastycznej podczas której małe zespoły wykonały makietę naszego przedszkola. Sprawne rączki malowały, wyklejały i wycinały drobne elementy placu zabaw, otoczenia wokół przedszkola oraz każdego przedszkolaka, który dumnie wyglądał z przedszkolnego okienka.

Ostatnim punktem tego wspaniałego dnia miał być wyjazd na Dominikówke do Tworkowej gdzie mięliśmy aktywnie spędzić czas przy kiełbasce z grilla, niestety deszczowa pogoda rozwiała nasze plany wyjazdowe i resztę czasu spędziliśmy w sali przedszkolnej zajadając się pyszną kiełbaską , która chociaż z patelni  smakowała równie pysznie.

Serdecznie dziękuję Paniom  Annie Stelmach oraz Urszuli Wisniowskiej za pomoc w organizacji spotkania .

Dziękuję również wszystkim rodzicom, którzy wzięli aktywny udział w zajęciach pokazowych, udowadniając  tym jak ważne jest dla Nich uczestnictwo w procesie wychowania już na najniższym szczeblu edukacji.

Wychowawczyni

Iwona Radecka