Siatkarskie emocje III Turnieju za nami

W dniu 25 lutego 2018 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lewniowej odbył się III Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Niezrzeszonych w Lewniowej. Podobnie jak w latach ubiegłych, zawody  cieszyły się dużym zainteresowaniem, w których  wzięło  udział 5 zespołów.   Pełne wykazanie swych umiejętności sportowych zapewnił drużynom system rozgrywek "każdy z każdym".  Impreza  przebiegała w niezwykle miłej,  sportowej  atmosferze, przy dopingu licznie przybyłych kibiców. Gościem  turnieju był Wójt Gminy Gnojnik Pan Sławomir Paterek, który objął honorowy patronat nad turniejem.
Po ponad pięciu godzinach rywalizacji
wyłoniono zwycięzców:

I miejsce "KS SĄSIEDZI"
 (Michał Toroń, Tomasz Toroń , Marcin Pajor, Bartłomiej Pajor, Mateusz Stanuszek,  Konrad Stanuszek, Lucjan Kraj, Rafał Lis)
II miejsce - "FC NIENAJGORSI"
(Rafał Chudoba, Kamil Konstanty, Piotr Rzepa, Marcin Staniszewski, Piotr Ząbkowski, Ryszard Gnela, Andrzej Zelek)
III miejsce -" ZIOMALE"
(Dariusz Kupiec, Justyna Kupiec, Ewelina Kupiec, Adam  Dzięgiel, Adam Górak, Michał  Śliwiński)

IV miejsce "PLAY BOYS"
 (Tomasz Gawęcki, Mirosław Gawęcki,  Dominik Stelmach, Przemysław Lach, Kamil Hołyst,  Kornel Adamik, Anna Stelmach)
V miejsce -NIEZALEŻNI"
 (Tomasz Konstanty, Wojciech Konstanty, Arkadiusz Pasek, Jakub Konstanty, Kamil Bereta, Dawid Cecuga, Damian Daniec)
          Akcentem końcowym sportowych zmagań było wręczenie dyplomów oraz  ugoszczenie  zawodników  kiełbaską na gorąco i pysznym ciastem. Należy zaznaczyć, że turniej został zorganizowany dzięki pomocy niezawodnych "społeczników" i  sponsorów:
M.i A.Zelków, A.Seniuka, E.Chudoba, A. Stelmach, R.Gnela, J.Kupiec i D.Kupiec, M.Toroń i T.Toroń.
          Pragnę wszystkim podziękować za udział w turnieju,  zaangażowanie, fajną zabawę  i oczywiście zapraszamy za rok.

Zbigniew Stanuszek