III złoto w historii szkoły

            W dniu  11 maja 2017r.  na stadionie w Czchowie, naszej 12- osobowej drużynie żeńskiej,  wyjątkowo zaświeciło długo oczekiwane tej wiosny słońce. Zespół zdobył złoty puchar w drużynowych biegach przełajowych  na szczeblu powiatu. Jest to dla szkoły trzecie historyczne złote wyróżnienie   na tak wysokim szczeblu. Dodatkowo Monika Sacha- uczennica klasy III zdobyła indywidualnie brązowy medal. Do tych zawodów uczennice  przygotowywały  się niezwykle ambitnie przez kilka tygodni  i jak się okazało, praca  przyniosła wspaniały efekt. Drużyna będzie reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich.

Dziewczyny! Byłyście wspaniałe. Gratulujemy i dziękujemy. 
                                                                                      Opiekun: Z. Stanuszek

  Czytaj także:   http://www.sportowiec.net/index.php?strona=aktualnosci&idNews=768                                                                                           

                                                                                        

Skład drużyny:

I rząd od lewej: Milena Zelek, Natalia Śliwińska, Magdalena Gagatek, Magdalena Cieśla, Wiktoria Dominik,  Aleksandra Musiał, Monika Sacha.
II rząd od lewej: Julia Zelek, Julia Okaz, Amelia Dzięgiel, Karolina Niedziocha, Żaneta Hołyst.