Złoto i srebro w biegach drużynowych

Dnia 10.04.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na stadionie w Gosprzydowej. 12- osobowe zespoły dziewcząt i chłopców spisały się wyśmienicie,  zdobywając  puchary: złoty dziewczęta, srebrny chłopcy. Drużyna żeńska pokazała klasę, zajmując indywidualnie w obu kategoriach I i II miejsca. Chłopcom, szczególnie w kategorii klas III-IV podczas biegu zabrakło trochę kondycji, ale dzięki dobrej postawie  Nikodema Wąsa, Jakuba Konstantego, Patryka Wójtowicza i  Kamila Pajora drużyna sprawiła  miłą niespodziankę, zajmując  II miejsce.

Wśród naszych uczniów pokazały się  kolejne talenty w tej dyscyplinie,  które  winny dołączyć do  amatorskiego, a może zawodowego biegania smilesmile.

Gratulujemy obu zespołom i trzymamy kciuki za nasze dziewczęta  na zawodach powiatowych. 

         Więcej na temat zawodów:  https://www.gnojnik.pl/aktualnosci/sport/szkoly-podstawowe-biegaly-w-gosprzydowej.html                                                                                    
                                                                                                                          Opiekun: Z.Stanuszek