Wycieczka do teatru

Dnia 15 lutego odbyła się przedszkolna wycieczka do Brzeska. Celem wyjazdu było m.in. obejrzenie spektaklu teatralnego „Pinokio” w wykonaniu artystów Katolickiego Teatru Edukacji. Sztuka bardzo nam się podobała, co potwierdzała żywa reakcja dziecięcej publiczności: śmiechy i oklaski, a nawet próby prowadzenia dialogu z „niegrzecznym”, lecz sympatycznym bohaterem, a także udzielanie mu rad i wskazówek,  co do dalszego sposobu   postępowania. Niezapomnianych wrażeń małym widzom dostarczyły pokazy kolorowych świateł.

Po pełnym wrażeń przedstawieniu udaliśmy się, zwyczajem lat poprzednich, do bawialni „Lililand”, gdzie czas pełen szaleństw i wesołych zabaw bardzo szybko minął.

Zdaniem przedszkolaków wycieczka była bardzo udana, o czym świadczyły uśmiechnięte i  zmęczone buzie.

Opracowała: A. Stanuszek