Kolejny puchar w powiecie

Uczniowie naszej szkoły stopniowo zapełniają szklaną gablotę nowymi pucharami . Tym razem nasi chłopcy wzięli udział w turnieju  powiatowym w mini piłce siatkowej chłopców. Zawody  rozegrane zostały  się w dniu 11.03.2015r.  w Okocimiu . Do rywalizacji przystąpiło 6 najlepszych drużyn powiatu brzeskiego. Nasza drużyna po pechowo rozpoczętym turnieju uległa w setach SP z Kąt 1:2, a następnie wygrała 3 kolejne spotkania z: PSP Czchów, PSP Okocim i PSP Bielcza. Przegrany mecz  z  najlepszym  zespołem turnieju  - SP Brzesko 0:2 ostatecznie dał nam III miejsce w turnieju. Mistrzami powiatu została SP z Brzeska,  II miejsce przypadło SP z Kąt.

Skład naszego zespołu jak w zawodach gminnych.

Gratulujemy drużynie kolejnego pucharu na tak wysokim szczeblu i życzymy  dalszych sukcesów.