II srebrny medal w powiecie

Takich wyników sportowych jak w tym roku szkoła nie odnotowała nigdy w swojej historii. Dzień 19.03.2014r.  okazał się dla  nas bardzo szczęśliwy, bowiem zdobyliśmy kolejne  wicemistrzostwo powiatu, tym razem w mini – piłce siatkowej.

To już trzeci medal zdobyty przez naszych uczniów w rywalizacji najlepszych drużyn w powiecie.

Po bardzo emocjonujących meczach nasi chłopcy ulegli  w finale drużynie ze SP nr 2 w Brzesku.

Na szczególnie wyróżnienie zasługuje I skład drużyny ( Damian Daniec, Mirosław Gawęcki, Przemysław Hudy,  Piotr Dominik), który  stoczył bardzo wyrównaną walkę w secie finałowym ze swoimi kolegami trenującymi  systematycznie  w  SKS przy SP nr2 w Brzesku.
II skład drużyny reprezentowali: Dawid Cecuga, Karol Baka, Arkadiusz Pasek i Wojciech Konstanty.

Ostatnie sukcesy  sportowe naszych najstarszych uczniów są powodem do wielkiej radości, ale winny być  też wyzwaniem do solidnej, ambitnej pracy i postawy dla  dzieci młodszych roczników.

Wszystkim  zawodnikom należą się słowa uznania, pochwały i  gromkie brawa.

Opiekun:  Z. Stanuszek