Dzień Matki w naszej szkole.

Jak dobrze jest mieć mamę, własną, kochaną, która jest blisko i zawsze gotowa chronić swoje dziecko. Tegoroczna uroczystość miała jak zwykle odświętny nastrój i środowiskowy charakter. Zgromadziła wszystkie mamy uczniów naszej szkoły. Drodzy goście mogli podziwiać występy dzieci z przedszkola i klas I – III w różnych odsłonach. Dzieci chętnie i wdzięcznie prezentowały swoje umiejętności artystyczne. Ponad godzinny program uroczystości obfitował w piękne wiersze, piosenki i układy taneczne oraz humorystyczne scenki „z życia wzięte”. Występy najpewniej podobały się publiczności, gdyż były sowicie nagradzane oklaskami. Podsumowaniem , jak co roku, było gromko odśpiewane „Sto lat” przy akompaniamencie trąbki, który wykonał dla mam Wojtek z klasy III. Do wszystkich życzeń małych wykonawców, również Pan Dyrektor dołączył kilka ciepłych słów wraz z podziękowaniem dla zgromadzonych, występujących i przygotowujących uroczystość. Na koniec wszystkie mamy mogły miło spędzić czas przy kawie i ciastku we własnym gronie.

Opracowała: Marzena Sowa