Wieczór Filmowy

24 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował długo wyczekiwany „Wieczór filmowy”. Uczniowie przynieśli ze sobą kocyki, poduszki, a nawet ulubione pluszaki. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 19:00 – był to czas na zakup słonych przekąsek oraz napojów. Ok. godz. 19:30 rozpoczęły się seanse filmowe. Uczniowie kl. III – V obejrzeli zabawny „Dzień na tak”, natomiast kl. VI – VIII wzruszającą i opartą na faktach przygodę nastolatki, która samotnie opłynęła świat. Wieczór filmowy zakończył się ok. godz. 22:00.
Czas spędzony razem upłynął w miłej atmosferze, był dobrą okazją do integracji zespołów klasowych, a poza tym nasi uczniowie przez krótką chwilę mogli poczuć się jak w prawdziwym kinie.
Podczas imprezy wszyscy doskonale się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać. Nikt również nie marudził, gdy po filmie trzeba było posprzątać sale.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Rady Rodziców, która zakupiła na rzecz szkoły maszynę do popcornu. Urządzenie miało swój debiut podczas wieczoru filmowego i można stwierdzić, że spisało się na medal. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli i pań z obsługi Samorząd Uczniowski zebrał kwotę, która zaspokoiła najbliższe potrzeby społeczności szkolnej- m.in. związane z organizacją dyskoteki andrzejkowej (balony, dekoracja). Dodatkowo pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na organizację świątecznej loterii prezentowej oraz zakup luster do szatni dla uczniów klas I – VI.
Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia!

Samorząd Uczniowski