Dyskoteka Andrzejkowa

„Na Świętego Andrzeja niech się spełniają wszystkie życzenia” – zdanie to dobrze opisuje atmosferę dyskoteki, która odbyła się w naszej szkole w miniony czwartek.
Najpierw klasy I – III pod przewodnictwem Pani Teresy Nowak, Marzeny Sowy oraz Teresy Waligóry miło spędziły czas przy muzyce i wspólnych zabawach. W organizację wydarzenia włączyli się również rodzice, którzy przygotowali dla każdej klasy poczęstunek.
O godzinie 15:30 swój czas miały klasy IV – VIII. Były tańce, wspólne układy, dedykacje muzyczne, słodkie wypieki, a przede wszystkim zorganizowany przez uczniów Festiwal Wróżb. Grupa chętnych osób z każdej klasy przygotowała własne stoiska z wróżbami, które obsługiwała w czasie trwania zabawy. Wróżki i wróżbici przepowiadali przyszłość z kart, z dłoni, obrączki, a nawet z wosku lanego przez klucz.
Dzięki ogromnej ilości lampek, świec i reflektorów atmosfera podczas zabawy była niesamowita.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dyskoteki andrzejkowej, gdyż wymagało to ogromu pracy, chęci i pomysłowości, których jak widać uczniom naszej szkoły nie brakujesmile.

Samorząd Uczniowski