Dyskoteka z otrzęsinami

       19 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka. Jej głównym celem była integracja klasy 4 ze starszymi uczniami szkoły. Czwartoklasiści wzięli udział w czterech konkurencjach na wesoło. Ich zadaniem był m.in. taniec z miotłą, wyśpiewanie fragmentu tekstu z gazety, zjedzenie kawałka cytryny oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań dotyczących szkoły do której uczęszczają. Na zakończenie złożyli uroczystą przysięgę – tym samym zostali włączeni w poczet uczniów starszych, przyjmując na siebie wszystkie prawa, przywileje i obowiązki.

Zabawa obfitowała w różne słodkości sprzedawane w dyskotekowym sklepiku. Dziewczynki piekące ciasta spisały się na medal, gdyż zainteresowanie wypiekami było rekordowo duże 😊

Wszystkim zaangażowanym w przebieg zabawy serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia 😊

                                                                                                                         Oprac. Paulina Szewczyk