Wycieczka do Starego Sącza

   We wtorkowy poranek przedszkolaki z obu grup przedszkolnych wyruszyły na Sądecczyznę, by pod przewodnictwem Pana Łukasza Kornasia - licencjonowanego przewodnika aktywnie zwiedzić starosądecki rynek, Ołtarz Papieski i Izbę Pamięci św. Jana Pawła II. Największą jednak atrakcją dla dzieci było podążanie ścieżką edukacyjna „Krople rosy”, gdzie obserwowały etapy rozwojowe żaby oraz spacer wzdłuż „Leśnego molo”, skąd rozpościerał się przepiękny widok na panoramę Starego Sącza. Po zwiedzaniu przyszedł czas na pyszny obiadek, który zjedliśmy w Domu Pielgrzyma „Opoka” i czas na długo wyczekiwaną zabawę na lokalnym placu zabaw.
    Bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi za piękną mini- lekcję przyrody, historii i geografii. Za humor i dystans w prowadzeniu tak wymagającej grupy. Chociaż należy powiedzieć, że Pan przewodnik czasem również wymagał przypominania zasad 😊