Dzień Chłopaka

       29 września (w piątek) w naszej szkole świętowaliśmy DZIEŃ CHŁOPAKA. Co prawda panowie obchodzą swoje święto 30 września, ale w tym roku dzień ten przypadł na sobotę.

Piątek obfitował w liczne niespodzianki zorganizowane przez żeńską część Samorządu Uczniowskiego. Na korytarzu na I piętrze zawisł piękny plakat z życzeniami, na którym dziewczynki umieściły czerwone buziaczki skierowane w stronę chłopców. Dodatkowo Przewodnicząca Szkoły złożyła chłopcom życzenia przez radiowęzeł, a na przerwach rozdawane były słodkie babeczki przygotowane przez chętne dziewczynki. Na chłopców atrakcje czekały również w klasach, gdzie brali udział w licznych zabawach,  konkurencjach i tańcach, a nawet przejęli role dziewczęcych wizażystów 😊

Tego dnia zostały również ogłoszone wyniki na najsympatyczniejszego chłopca naszej szkoły. Kandydatów było 10, ale tym NAJ.. został Maksymilian Gawęcki z kl. VII. Maks odebrał dyplom oraz nagrodę podczas krótkiego apelu.

Gratulujemy Maksowi, a wszystkim chłopcom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego !