Klasa na medal

       2 października 2023 r. rusza kolejna edycja konkursu pt. „KLASA NA MEDAL”.  Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV – VIII, a jego głównym celem jest integracja społeczności szkolnej oraz aktywizowanie i motywowanie uczniów do pracy na rzecz klasy i szkoły. W bieżącym roku szkolnym Samorząd Uczniowski położył szczególny nacisk na gazetki klasowe oraz porządek w salach lekcyjnych. Aspekty te będą sprawdzane w każdym miesiącu przez członków SU. Dodatkowo uczniowie zmierzą się w wielu ciekawych konkurencjach m.in. przygotują lekcje wychowawcze, wezmą udział w dniu dziwaka, dniu bez plecaka oraz dniu piżamy. Wykonają także klasowe kawiarenki tematyczne związane z wylosowanym krajem UE.

      W ostatnich dwóch latach konkurs został wygrany przez obecną klasę VIII . Uczniowie tej klasy zgodnie twierdzą, że chcą po raz trzeci zdobyć wspaniały tytuł KLASY NA MEDAL.

My jednak trzymamy kciuki za wszystkich i życzymy powodzenia!!

Pamiętajcie, że na zwycięzców czeka wyjątkowa NAGRODA NIEPSODZIANKA! 😊

Regulamin konkursu - czytaj więcej...

                                                                                                  Oprac. Samorząd Uczniowski