Dzień Przedszkolaka

    „Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmniejszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka".

    Wiedzą o tym również lewniowskie Przedszkolaki, które z niecierpliwością czekały na swoje coroczne święto. Obie  grupy integrowały się we wspólnych tańcach, zabawach i konkursach. Dzieci z radością uczestniczyły w muzyczno – ruchowych zabawach  z chustą animacyjną, chętnie wypowiadały się, jakie cechy  powinien mieć super przedszkolak i w jaki sposób należy się zachować.  Ochoczo także przystąpiły do  dekorowania  swoich baloników, by następnie przejść z nimi w barwnym korowodzie główną ulicą naszej miejscowości. 

   Na zakończenie zarówno maluszki jak i starszaki  otrzymały  od Pań odznaki  super – przedszkolaka, a od Rodziców słodki poczęstunek.

   Życzymy wszystkim naszym kochanym Przedszkolakom uśmiechu na każdy dzień oraz jak najwięcej twórczych  pomysłów do wspólnych działań.
                                                                                                                                      Oprac. Anna Stanuszek