Kochani Absolwenci!

„Jeśli chcesz znaleźć źródło,
musisz iść do góry, pod prąd.
Przedzieraj się, szukaj, nie ustępuj…”

Kochani Absolwenci!

Nadszedł  długo  oczekiwany  przez  Was  dzień  ukończenia  szkoły  podstawowej!  Każdy  z  Was  pozostawił w tej  szkole cząstkę siebie. Tu  przeżywaliście  pierwsze sukcesy i gorycz pierwszych porażek. Tu zawieraliście przyjaźnie, zdobywaliście wiedzę, tu przeżywaliście niezapomniane chwile. Mam nadzieję, że w Waszej pamięci pozostaną piękne wspomnienia wspólnie spędzonych lat! Klasowe wycieczki, zabawy, rozbrykane przerwy, szaleństwa w szatniach, powroty ze szkoły, nawet dreszczyki emocji przed klasówkami uczyniły Was zżytym zespołem. Ja również przywiązałam się do Was i Wasza przyszłość leży mi na sercu. Razem z pozostałymi  nauczycielami dokładaliśmy wszelkich starań, aby nie tylko dobrze przygotować Was do egzaminów, ale również do dalszego odpowiedzialnego życia. Mam nadzieję, że oprócz dat, wzorów, reguł zapamiętacie również życiowe rady i będziecie umieli z nich korzystać.  Dziękuję Wam za wszelką pomoc, za zaufanie, którym mnie obdarzyliście, za Wasz młodzieńczy zapał i entuzjazm. Idźcie w życie z radością i energią, którą czujecie odbierając świadectwo ukończenia szkoły! Spróbujcie ulepszyć świat! Bądźcie szczęśliwi!

Wasza wychowawczyni – Marta Mikołajek

Ps. Gratuluję Waszym rodzicom wspaniałych dzieci! Bądźcie dla nich radością przez całe życie!