Ognisko klasy piątej ...

21 czerwca uczniowie klasy piątej, po zajęciach w szkole, spotkali się przy kiełbasach z grila aby uczcić zakończenie nauki w roku szkolnym 2022/2023. Dziękujemy bardzo serdecznie Pani Grażynie Serafin za zaproszenie i udostępnienie altany i pięknego ogrodu. Można było pograć w piłkę, wypocząć na hamaku, huśtawce, czy pospacerować i spokojnie porozmawiać. Chłopcy doskonalili też swoje umiejętności jazdy na rowerze. W międzyczasie nasze kochane Mamy przygotowywały wspaniałe kiełbaski, po których każdy mógł ochłodzić się deserem w postaci lodów. Dziękujemy bardzo Pani Grażynie Serafin, Pani Agnieszce Lisowskiej i Pani Annie Niemiec za przygotowanie przyjęcia i towarzyszenie nam w spotkaniu.
                                                                                                                        Oprac. Ewa Płacheta - Brożek