Wyjazd na bowling

Uczniowie klasy VII, którzy zwyciężyli w całorocznym konkursie pt. „KLASA NA MEDAL”, zrealizowali swoją nagrodę. W dniu 14 czerwca (środa) wybrali się pod opieką wychowawcy pani Renaty Pabijan oraz opiekuna SU pani Pauliny Szewczyk, na bowling do Centrum Rozrywkowo – Konferencyjnego „Planeta” w Brzesku. Do dyspozycji uczniów były dwa tory. Rozgrywki były bardzo emocjonujące i pomimo, że niektórzy po raz pierwszy mieli do czynienia z tym ciekawym sportem, to osiągali całkiem przyzwoite wyniki :)

Po godzinnej zabawie kolejnym punktem wyjazdu był posiłek w Restauracji „Piotruś Pan” w Brzesku, gdzie zaserwowana została przepyszna pizza.

Główne cele wyjazdu takie jak zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja uczniów oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich – zostały zrealizowane.

Uczniom kl. VII tak się podobało, że zgodnie stwierdzili, że za rok wygrana też musi należeć do nich ! Przypomnijmy, że to było już drugie zwycięstwo tej klasy w konkursie „KLASA NA MEDAL”. Kolejna edycja konkursu rozpocznie się zapewne we wrześniu.

Wyjazd został zorganizowany dzięki funduszom Sklepiku Szkolnego, Samorządu Uczniowskiego oraz Klasowej Rady Rodziców.

Wszystkim zaangażowanym w logistykę wyjazdu serdecznie dziękujemy 😊