Gminna Olimpiada Języka Angielskiego dla uczniów klas VI

W dniu 16 maja 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Uszwi odbyła się Gminna Olimpiada Języka Angielskiego dla uczniów klas VI. Naszą szkołę reprezentowali Adam Gnela oraz Wiktoria Malinowska. Uczniowie zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami ze szkół podstawowych w Gminie Gnojnik. Wykazali się dużą wiedzą z zakresu struktur leksykalno-gramatycznych oraz sprawnościami językowymi, m.in. rozumieniem tekstu słuchanego oraz czytanego. Brawa należą się obojgu, ponieważ Adam zajął 2 miejsce, a Wiktoria 3. Serdecznie gratulujemy im wiedzy oraz życzymy dalszych sukcesów!
                                                                                                                       Oprac. Agata Zaczyńska