Mała cegiełka do wielkiej pomocy

Dnia 3.04.2023r. nasza społeczność szkolna po raz kolejny wzięła udział w akcji charytatywnej “Świąteczne Kartki Dobroczynne”. Wielkanocna edycja kampanii stowarzyszenia Sursum Corda znów spotkała się z pozytywnym odzewem. Imponująca szata graficzna kartek przykuła uwagę. Nowoczesność ilustracji połączona z tym co w Świętach Wielkanocnych najważniejsze spowodowało, że wszystkie kartki wyprzedały się błyskawicznie. Symboliczna złotówka, którą należało uiścić za pocztówkę, dodatkowo zachęcała do udziału w przedsięwzięciu zarówno uczniów jak i nauczycieli. Łączna kwota uzyskana ze sprzedaży kartek to 50 zł, które już trafiły na konto stowarzyszenia.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do wielkiej pomocy, jaką niesie zespół Sursum Corda dla chorych i niepełnosprawnych dzieci. W górę serca!
                                                                                                      Marta Cebula