IIITurniej Tenisa Stołowego

W  dniu  12  marca  2023  roku  w  sali  gimnastycznej  w  Lewniowej  odbył  się  III  Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły w Lewniowej.
Głównym celem tych zawodów  była integracja środowiska lokalnego, promocja aktywnego spędzania wolnego czasu oraz sportowa rywalizacja. W sportowych zmaganiach wzięło udział  36 zawodników, co  świadczy o  dużej  popularności tej imprezy środowiskowej. Podczas 5- godzinnych rozgrywek  nie brakowało emocji i dobrej zabawy. Organizatorem zawodów była OSP w Lewniowej i Dyrektor szkoły.

Uroczystego  wręczenia  pucharów i pamiątkowych  dyplomów  dokonał Dyrektor Pan Zbigniew Stanuszek i prezes OSP Henryk Myszka.

Laureaci Turnieju:
I miejsce – Bartłomiej Kornaś
II miejsce-  Jakub Konstanty
III miejsce – Dariusz Chyclak

Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników. 
Do zobaczenia za rok !
                                                   Opracował: Z.Stanuszek