Dziewczęta i Chłopcy Mistrzami Gminy w piłce siatkowej!!

W  dniu  8  marca  w  Szkole  Podstawowej  w Biesiadkach  odbyły się  gminne zawody w  piłce  siatkowej  chłopców  klas IV-VI. W turnieju bezkonkurencyjni okazali się nasi uczniowie, wygrywając wszystkie mecze bez straty seta i zdobyli złoty puchar.

       

Dwa dni później 10 marca  nasza szkoła była gospodarzem  gminnych zawodów siatkarskich  dziewcząt klas V-VI. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły naszej gminy.  Dziewczęta  podobnie jak chłopcy wygrały wszystkie mecze i zostały mistrzyniami gminy.   

      

Plasując się na najwyższym stopniu podium zespoły dziewcząt i chłopców zakwalifikowały się do dalszej fazy rozgrywek – etapu powiatowego.

Serdecznie gratulujemy obu drużynom. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!!!

Opracował: Z.Stanuszek