„W karnawale wszyscy urządzają bale…”

     Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
    Kolorowe stroje, bajeczna sceneria i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 26 stycznia podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje przebrania - bohaterów i postaci znanych bajek: wróżek, księżniczek,  motylków, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Manów, Batmanów i wielu, wielu innych, których zliczyć i wymienić nie sposób. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach proponowanych przez niezastąpiony duet – Panią Kingę i Panią Kasię, które sprawiały, że muzyka nie milkła, nogi same tupały,  a radosny uśmiech nie znikał z twarzy.
   Po zakończonej zabawie przyszedł czas na wspaniałą biesiadę. Dzięki naszym kochanym mamom z Rady rodziców dzieci pałaszowały przepyszne hot – dogi i smakowite, słodkie ciasta. Takie  atrakcje  na długo pozostaną w naszych wspomnieniach.
                                                                                                                     Oprac. Iwona Radecka