Dyskoteka karnawałowa

     Karnawał  to niewątpliwie czas  zabawy  i  radości.  Dlatego  po  ciężkiej  pracy  w  I  półroczu  uczniowie  zasłużyli na wyczekaną rozrywkę w postaci dyskoteki karnawałowej, która odbyła się w czwartek 26 stycznia. Najpierw bawili się najmłodsi; przedszkole, zerówka oraz uczniowie klas I – III. Czas maluchom umiliły Panie: Kinga Gawęcka i Katarzyna Gnela, które potrafią rozkręcić każdą imprezkę. W czasie zabawy rodzice zaserwowali uczniom przepyszne hot dogi oraz słodką przekąskę. Był to na pewno duży zastrzyk energii w czasie imprezy.

    O godzinie 13:00 przyszła kolej na tych najstarszych – uczniów klas IV – VIII. Niektórzy pojawili się w pomysłowych przebraniach. Niespodziewanie zawitali m.in. Śmierć, Spiderman, Smerf, Grecka bogini, Pandy, Jednorożec, wiewiórki z filmu „Alvin i wiewiórki”, Wednesday, Addams i jej kuzynka Endi,

     Niewątpliwie dużą atrakcją dla wszystkich uczestników dyskoteki była loteria fantowa, w której główną nagrodą był pendraiv. Pozostałe losy to zabawki antystresowe, gry logiczne, mydełka glicerynowe oraz słodkie upominki. Główną nagrodę zdobył Hubert Okaz z kl. IV oraz Maksymilian Gawęcki z kl. VI – radość chłopaków była ogromna – mieli w końcu niesamowite szczęście 😊

     Pod koniec zabawy odbył się zapowiadany konkurs na „Najciekawszy strój karnawałowy”. Wszyscy przebrani zaprezentowali się na dyskotekowym wybiegu, a następnie jury po niezwykle burzliwych obradach, wyłoniło najlepszych:

I miejsce: Klaudia Klęk (kl. VII), Anna Ząbkowska (kl. VII) i Daria Gawęcka (kl. VIII)

II miejsce: Jagoda Radwańska (kl. IV)

III miejsce: Julia Wach (kl. VI)

Wyróżnienie za równie piękne i ciekawe stroje otrzymali: Izabela Sowa (kl. VI), Zuzanna Sowa (kl. VI), Arkadiusz Szlachta (kl. V), Kacper Sowa (kl. V), Oliwia Kołodziejczak (kl. VI).

Wszystkim zaangażowanym w konkurs serdecznie dziękujemy i gratulujemy 😊

Kolejna dyskoteka karnawałowa już za rok…

Ps. Szczególne podziękowania kieruję w stronę uczniów kl. VII, którzy pomogli w organizacji imprezy, pakowaniu prezentów, tworzeniu losów do loterii oraz dekoracji sali.

                                                                                                                                       Opracowała: Paulina Szewczyk