PODZIĘKOWANIE-21.01.2023r.Dzień Babi i Dziadka

Pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie  tegorocznego  Dnia Babci i Dziadka.
Dziękuję rodzicom za pomoc w organizacji całej uroczystości. Wasze zaangażowanie -Drodzy Przyjaciele, okazało się po raz kolejny ogromnym wsparciem w realizacji   zadań naszej szkoły i potwierdziło dobrą z nami solidarność oraz współpracę.     Dziękuję Radzie Sołeckiej za dofinansowanie imprezy.
Dziękuję pracownikom szkoły – zarówno nauczycielom, jak i obsłudze – za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość w przygotowaniu części artystycznej, wystroju sali, wystawki przedmiotów codziennego użytku z okresu PRL –u, pozwoliła stworzyć niepowtarzalną atmosferę tamtych lat.
Dziękuję uczniom za postawę i gratuluję wysokich  umiejętności muzyczno - wokalnych.
   Chcę także Państwu przekazać wyrazy uznania, gratulacje i podziękowania od Seniorów i zaproszonych gości, za  przygotowanie organizacyjne oraz wysoki poziom  artystyczny uroczystości.
Odważnie powiem, że jestem z Was bardzo dumny. Jeszcze raz wszystkim Państwu ogromnie  dziękuję.

Zbigniew Stanuszek