Wigilijne spotkanie

„Świąteczny czas,  wesoło wita nas,
Tej nocy czar, cudowny blask
niech wszystkim nam rozbłyśnie…”

   Dnia 22 grudnia już od rana w naszym przedszkolu panował uroczysty i radosny nastrój. Najpierw dzieci uczestniczyły w bożonarodzeniowym przedstawieniu wykonanym przez  uczniów klas starszych oraz nasze kochane „gwiazdeczki”, które zaprezentowały przepiękny taniec „Noel”.
    Następnie  obie grupy wraz ze swoimi wychowawczyniami zasiadły do wspólnej grupowej wigilii przy odświętnie przystrojonym i zastawionym słodkościami  stole.  Tradycyjnie wszyscy  dzielili się opłatkiem składając sobie życzenia, nie mogło też zabraknąć  kolędowania przy zapalonej choince.
                                                                                                                                       Oprac. A. Stanuszek