Akcja Świąteczne Kartki Dobroczynne

W dniach 15-16 grudnia 2022r. w naszej szkole przeprowadzono akcję sprzedaży Świątecznych Kartek Dobroczynnych  z  których  dochód  przeznaczony  był  na  podopiecznych  stowarzyszenia  Sursum Corda. Pomagając w ten sposób wróciliśmy do pięknego zwyczaju wysyłania tradycyjnych, świątecznych kartek. W organizacji akcji i rozprowadzeniu urokliwych bożonarodzeniowych upominków pomogli niezawodni uczniowie klas VII i VIII. Cała uzyskana kwota ze sprzedaży kartek świątecznych tj. 108 zł, trafiła na konto fundacji Sursum Corda.
    Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję zarówno wychowankom naszej szkoły jak i nauczycielom. Nasza placówka włączając się w tę kampanię z pewnością wypełniła nadrzędny cel, który przyświecał inicjatywie. Z pewnością wysłaliśmy w świat cząstkę dobra i optymizmu.
                                                                                                                                                     Marta Cebula